Tehlikeli Malzeme Gönderileri

TR FreightLine > Tehlikeli Malzeme Gönderileri

Tehlikeli maddeler yani *Patlayıcılar, *Gazlar, *Alevlenebilen Sıvı ya da Katı Maddeler, *Oksitleyici Maddeler ve Organik Peroksitler, Zehirli Maddeler, Tıbbi ve Biyolojik Atıklar, Radyoaktif Malzemeler, Aşındırıcı Sıvı ya da Katı Maddeler veya bu maddeleri ihtiva eden bazı materyallerin içinde de bulunabilen ürünler tehlikeli sınıfa girmektedir. Tehlikeli maddeler paketlenmesinden etiketlenmesine kadar özel muamele ile işlem yapılması gerekmektedir. Her tehlikeli maddenin kendine göre bir paketleme grubu, sınıfı ve uygulanması gereken özel kuralları vardır.

TR Freight & Logistics olarak uzun yıllardır, sektör devi Tehlikeli Madde üreticilerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli kadromuz ile sizlere ek maliyet yaratmadan gerekli ambalajlama – etiketleme ve gerekli ürünlerin (onaylı ambalaj, gerekli dolgu malzemeleri gibi) tedarikini sağlamaktayız. Diğer kuruluşlarda bu işlemler için zaman kaybı ve maddi kayıp yaşarken bizlerle hem hızlı hem sorunsuz şekilde tehlikeli madde gönderilerinizi yükleyebilirsiniz.

Tehlikeli Madde gönderilerinde en önemli durumlardan birisi de MSDS(GBF) yani Malzeme Güvenlik Bilgi Formlarının bilgi içeriğinin doğruluğudur. Uygun olmayan ya da süresi 2 yılı aşan Malzeme Güvenlik Bilgi Formları Hava Yolu şirketlerince kabul edilmemekte, sizlere yine zaman kaybı yaşatmaktadır. Bizler TR Freight & Logistics olarak kadromuzda bulunan Kimyasal Değerlendirme Uzmanı mühendislerimizle güncel olmayan Malzeme Güvenlik Bilgi Formlarınızı yenileyebiliyor, hatalar var ise ChemicalBook kontrolleri ile yeniden düzenleme yapabiliyor ve onay işlemlerini gerçekleştirerek güncel ve doğru Malzeme Güvenlik Bilgi Formlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Hem malzeme güvenlik bilgi formlarınız güncel şekilde sizlerde kalıyor hem de eksik bilgi sebebiyle kabul edilmeyen ürünleriniz için kısa sürede çözüm bulmuş oluyoruz.

WhatsApp 0 (212) 674 1787