Hizmetlerimiz

TR FreightLine > Hizmetlerimiz

TR Freight&Logistics istenilen bölgeden gönderinizi alarak istediğiniz Hava Alanına gönderinizi hava yolu ile iletir.

Uzun süredir ulaştırma hizmetleri alanında faaliyet gösteren TR Freight&Logistics Hava Kargo alanında sektörün Genç firması olmanın verdiği dinamizmi, deneyimli kadrosu ile birleştirerek kısa sürede sektörün en iyisi olmak adına öne çıkmayı başarmıştır.

Her gün düzenli şekilde İstanbul ve Sabiha Gökçen Hava Limanlarından yapılan kargo uçuşlarıyla, gönderilerinizin teslimat sürelerini kısaltmayı hedefleyen TR Freight&Logistics, sorununuza özel çözümler üreterek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hava Kargo

IATA Kargo Acentesi Yetki Belgesine sahip olan TR Freight&Logistics, Hava limanından hava limanına ya da kapınızdan alarak bütün hava yollarıyla müşteri arasında bir köprü görevi görmektedir.

Dünyanın her yerine havalimanı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veren TR Freight&Logistics, tüm havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer, opsiyon ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

TR Freight&Logistics sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında deneyimli ve tercih edilen bir markadır.

PTS Worldwide Express uluslararası deneyimi ve güçlü acente ağı ile minimum ağırlıktan komple uçak yüklemesine (charter) kadar tüm taşımalarınızı üstün hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

İHRACAT
 • Dünyanın her noktasına tekstil taşımacılığı
 • Hızlı, güvenli, ekonomik servis
 • Gümrükleme hizmeti
İTHALAT
 • Geniş acente ağı ile dünyanın dört bir yanından taşımacılık
 • Hızlı, güvenli, ekonomik servis
 • Amerika’dan özel taşımalar,
 • İstanbul gümrüklerinden kapı teslimi hizmetler

Tüm bunları yaparken en önemli ilkemiz “Hızlı bilgi akışı ve doğru bilgilendirme”dir.

Danışmanlık

Tehlikeli madde, kimyasallar, boya, tiner, kozmetikler ve buna benzer birçok maddelerin paketlenmesi işaretlenmesi, etiketlenmesi, form hazırlama, ek olarak özel kargoları paketleme, ısıl işlem görmüş sandıklama işlemleri, çemberleme ve paletleme işlemleri.

Paketleme

Tehlikeli madde gönderilerinin, taşıma modu paket talimatlarına uygun şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Değişik kodlarda: Havayolu yönetmeliği , Karayolu ve Denizyolu ulusal ve uluslararası yönetmelikleri doğru uygulamayı sağlamak.

Ürün Satışı

 • Lifli bant.
 • Her sınıf etiket, işaret satışlarımız.
 • UN onaylı ambalajlarımız: UN onaylı 4G fiber kutularımız, UN onaylı (3H1,1H1,1H2) plastik bidonlar, UN onaylı (1A1,1A2) çelik tenekeler,UN onaylı (4D)Plywood sandıklar.
 • 1L ve 5L plastik iç kap satışlarımız.
 • Tüm taşıma modlarının (ADR – RID – IMDG – DGR) güncel yönetmelik ve kitapları.

Yetkili Taşımacılık

IATA Kargo Taşımacılık yetkisine sahip TR Freight&Logistics aracılığıyla, bütün ticari hava yolları aracılığıyla hava limanından hava limanına ya da alıcınızın kapısına kadar taşıma seçeneği.

Gönderi Takip

Gönderilerinizi gerçek zamanlı olarak anlık takip edebilirsiniz.

Ambalajlama ve Etiketleme

Tehlikeli-Tehlikesiz madde gönderilerinin, taşıma moduna göre paket talimatlarına uygun şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Tüm modlarda yönetmeliklere uygun ve doğru paketleme ve etiketleme uygulamalarını sağlamak.

WhatsApp 0 (212) 674 1787